سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨
صفحه نخست|ايران|زبان و ادبيات فارسی|سوالات متداول|پرسش و پاسخ
منو اصلی
صفحات مجازی

 

 مروری بر توصیه‌های رهبرانقلاب به دانشجویان
آرمان‌گرایی در اخلاق و معنویت
توصیه به اخلاق و معنویت یکی از نکاتی است که رهبر انقلاب اسلامی همیشه در دیدار دانشجویان خطاب به جوانان می‌فرمایند. از نگاه ایشان جوانان باید در زمینه اخلاق و رسیدن به قله‌های معنوی آرمان‌گرا باشند.
 ١١:٤٧ - دوشنبه ١٨ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#دیدار
برنامه های ویژه کودک و نوجوان در دستور کار رایزنی فرهنگی ایران در یونان قرار گرفت
رایزن فرهنگی کشورمان صبح روز گذشته با حضور در بنیاد "خاجیکریاکیو" با خانم "کاچیلیری" رئیس این مجموعه دیدار و در خصوص همکاری های فرهنگی مشترک بین این نمایندگی و بنیاد مذکور بحث و تبادل نظر کرد.
 ١١:٣٧ - دوشنبه ١٨ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#گام_دوم_انقلاب
«آفت‌زُدایی از انقلاب» مأموریت جوانان در گام دوم
گفت‌وگوی تفصیلی با آیت‌الله مصباح یزدی پیرامون تبیینِ بیانیه گام دوم انقلاب
 ١٦:٤٦ - سه شنبه ١٢ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#ایران #یونان #فیلم_های_کوتاه
روزهای سینمای ایران در شهر پتولِماییداس یونان
رایزنی فرهنگی سفارت ج.ا.ایران در آتن با همکاری مرکز سینمایی شهر پتولِماییداس واقع در شمال یونان موفق به برگزاری روزهای فیلم وسینمای ایرانی در این شهر گردید.
 ١٦:٤١ - سه شنبه ١٢ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
«آیت الله مایک» کیست و نقشش در اغتشاشات اخیر چه بود؟
دولت ترامپ از طریق «مرکز مأموریت ایران» در سازمان «سی. آی. ای» به رهبری «آیت الله مایک» (مایکل دی آندریا) در اعتراض‌های چند روز اخیر ایران نقش بازی کرد. هدف آیت الله مایک تغییر رژیم ایران با کمک سازمان مجاهدین خلق و گروه‌های تجزیه طلب است.
 ١٨:٤٣ - جمعه ٨ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
توطئه بسیار خطرناکی توسط مردم نابود شد
رهبر انقلاب با تاکید بر اینکه لازم می‌دانم تکریم و تعظیم خود را به ملت ایران به مناسبت حرکت پُرشکوهی که این چند روز انجام دادند، تقدیم کنم فرمودند: توطئه بسیار خطرناکی توسط مردم نابود شد.
 ١٤:٣٨ - جمعه ٨ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#ایران #فیلم_کوتاه #آتن
سینمای ایران امروز از موفق ترین سینماهای دنیاست
به همت رایزنی فرهنگی سفارت ج.ا.ایران در آتن و با مشارکت مرکز فرهنگی "ذروسیاس" برنامه ای با محوریت فیلم های ایرانی و با عنوان"شبی با فیلم های کوتاه ایرانی" دراین مرکز فرهنگی در آتن برگزار گردید. این فستیوال عصر روز دوشنبه 4 آذر ماه سال جاری و با نمایش هفت فیلم کوتاه ایرانی که توسط این نمایندگی به زبان یونان زیر نویس شده اند برگزار گردید.
 ١٢:١٨ - چهارشنبه ٦ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#میلاد #آتن #پیامبر_اسلام(ص) #امام_صادق(ع)
برگزاری جشن میلاد فرخنده پیامبر رحمت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و ششمین امام معصوم رئیس مکتب تشیع حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت در آتن
شب گذشته مورخه 23 آبان 98 جشن با شکوهی به مناسبت میلاد خاتم انبیاء محمد مصطفی (ص) و ششمین ستاره تابناک امامت حضرت امام جعفر صادق (ع) در شهر آتن پایتخت یونان برگزار گردید.
 ١٤:٤٠ - جمعه ٢٤ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#دیدار
دیدار اساتید ایرانی با نویسنده، محقق و کشیش یونانی درآتن
اساتید ایرانی دکتر ابراهیم علیپور و دکتر علی اصغر ثنایی با حضور در کلیساس سنت نیکولائوس واقع در مرکز شهر آتن روز گذشته با " الکسند کاریتوغلو کشیش، نویسند و محقق یونانی دیدار و در مورد نحوه توسعه همکاری ها در زمینه الهیات و فلسفه را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.
 ١١:٠٩ - پنج شنبه ٩ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#دیدار
دیدار هیات اعزامی از مرکز تحقیقات علوم انسانی و اسلامی قم با رئیس بنیاد ملی تحقیقات یونان
هفته گذشته هیات اعزامی از دفتر تبلیغات اسلامی و مرکز تحقیقات علوم انسانی و اسلامی قم که به آتن سفر کرده بود با حضور در بنیاد ملی تحقیقات یونان با رئیس این مجموعه آقای دکتر قریقوریوو دیدار و در خصوص همکاری های علمی – فرهنگی این دو نهاد صحبت و تبادل نظر کردند.
 ١١:٠٤ - پنج شنبه ٩ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#دیدار
برگزاری مجالس سوگواری و عزاداری سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام و دومین امام معصوم حضرت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت خورشید تابناک طوس حضرت رضا (ع) در آتن
به مناسبت ایام 28 صفر سالروز رحلت جانسوز پیامبر رحمت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و سبط اکبر آن حضرت امام حسن مجتبی (ع) و همچنین سالروز شهادت عالم آل محمد حضرت امام رضا (ع) مجالس عزاداری و سوگواری در روزهای شنبه 4 و دوشنبه 6 آبان ماه 98 در شهر آتن پایتخت یونان بر پا گردید .
 ١٦:٣٩ - چهارشنبه ٨ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#دیدار
دیدار و گفتگوی هیات اعزامی از دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با رئیس دانشکده الهیات دانشگاه آتن
روز گذشته آقایان دکتر علیپور رئیس پژوهشکده فلسفه و علوم اسلامی و دکتر ثنایی عضو هیات علمی مرکز تحقیقات علوم انسانی و اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم که به آتن سفر کرده اند به همراه دکتر علی محمد حلمی رایزن فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در یونان با پروفسور آپستولوس نیکولاییدیس رئیس دانشکده الهیات دانشگاه آتن دیدار و گفتگو نمودند .
 ٢٠:٤٤ - شنبه ٤ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#اربعین
برگزاری مجالس عزاداری اربعین حسینی در آتن
شب اربعین حسینی ایرانیان مقیم ، دانشجویان ، سفیر و کارکنان نمایندگیهای جمهوری اسلامی ایران و خانواده های آنان با تجمع در سالن خلیج فارس رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در آتن و شرکت در مجلس سوگواری و عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران وفادارش اربعین شهادت امام حسین (ع) و شهدای کربلا را گرامی داشته و به نوحه خوانی و سینه زنی پرداختند.
 ١٦:٢٣ - جمعه ٣ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#دیدار
دیدار رسمی رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران با شهردار جزیره کرت یونان
دکتر علی محمد حلمی رایزن فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در یونان که برای برگزاری روزهای فرهنگی ایران در جزیره کرت به سر می برد با دعوت رسمی شهردار شهر خانیا (مرکز جزیره کرت) با جناب آقای پانایوتیس سیماندراکیس دیدار و در خصوص همکاری مشترک فرهنگی-هنری بحث و تبادل نظر کردند.
 ١٠:١٤ - پنج شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
ایران و یونان از ژرفای تاریخ تا امروز – جلوه هایی از فرهنگ ، هنر و سینمای ایران
رایزنی فرهنگی سفارت ج.ا.ایران در آتن با همکاری شهرداری و کتابخانه عمومی شهر خانیا مرکز جزیره کرت ، مجموعه ای از برنامه های مختلف فرهنگی را بمدت سه روز برای ساکنان این جزیره برگزار کرد.
 ١٦:٢٥ - سه شنبه ٢٣ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

پیوندها