پنج شنبه ٢١ آذر ١٣٩٨
صفحه نخست|ايران|زبان و ادبيات فارسی|سوالات متداول|پرسش و پاسخ
منو اصلی
صفحات مجازی

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 100737
 بازدید امروز : 1
 کل بازدید : 896623
 زمان بازدید : 1.0156
تازه ها

 

 

 • برنامه های ویژه کودک و نوجوان در دستور کار رایزنی فرهنگی ایران در یونان قرار گرفت
  رایزن فرهنگی کشورمان صبح روز گذشته با حضور در بنیاد "خاجیکریاکیو" با خانم "کاچیلیری" رئیس این مجموعه دیدار و در خصوص همکاری های فرهنگی مشترک بین این نمایندگی و بنیاد مذکور بحث و تبادل نظر کرد.

 • ایران و یونان از ژرفای تاریخ تا امروز - جلوه هایی از فرهنگ و هنر ایرانی
  رایزنی فرهنگی سفارت ج.ا.ایران در آتن با همکاری شهرداری شهر خانیا در کرت یونان، مجموعه ای از برنامه های فرهنگی سه روزه را برای ساکنان این جزیره برگزار کردند.

 • ایران و یونان از ژرفای تاریخ تا امروز - جلوه هایی از فرهنگ و هنر ایرانی
  رایزنی فرهنگی سفارت ج.ا.ایران در آتن با همکاری شهرداری شهر خانیا در کرت یونان، مجموعه ای از برنامه های فرهنگی سه روزه را برای ساکنان این جزیره برگزار کردند.

 • دیدار رایزن فرهنگی کشورمان با شهردار شهر خانیا در جزیره کرت
  رایزن فرهنگی کشورمان دکتر علی محمد حلمی که برای برگزاری مجموعه برنامه های فرهنگی سه روزه به این جزیره سفر کرده بود، با شهردار این جزیره آقای سیماندراکیس دیدار و حول محور موضوعات فرهنگی دو کشور بحث و تبادل نظر کردند.

 • آغاز سال تحصیلی جدید آموزش زبان و ادبیات فارسی در یونان
  سال تحصیلی 1398-1399 آموزش زبان و ادبیات فارسی توسط رایزنی فرهنگی سفارت ج.ا.ایران در آتن، با حضور 61 نفرداوطلب جدید فارسی آموز ، بصورت رسمی افتتاح گردید. مراسم افتتاحیه سال نو تحصیلی هرساله در انتهای ماه سپتامبر(اوایل مهر) در این نمایندگی برگزار می گردد.

 • دیدار با جناب ایرونیموس دوم متروپل اعظم و رهبر کلیسای ارتدوکس یونان
  روز پنجشنبه مورخه 4/7/98 جناب آقای احمد نادری سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران به اتفاق دکتر علی محمد حلمی رایزن فرهنگی کشورمان در محل استقرار رهبر کلیسای ارتدوکس یونان جناب متروپل ایرونیموس دوم حضور یافته و با ایشان ملاقات نمودند .

 • حضور گروه نمایشی ایرانی "پرچمدار" در فستیوال بین المللی تئاتر آنالوگیو
  گروه تئاتر ایرانی "پرچمدار" با هماهنگی رایزنی فرهنگی کشورمان در فستیوال بین المللی آنالوگیو شرکت کرد. این گروه شش نفره که برای شرکت در این فستیوال به شهر آتن سفر کرده بود توانست به کارگردانی عباس عبدالله زاده نمایش "دختران آپاچی" را روی صحنه ببرد.

 • حضورعاشقان امامت و ولایت در مجالس عزاداری سالار شهیدان درآتن
  مجالس سوگواری و عزاداری سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران با وفای او شهدای کربلا با حضورده ها تن از ایرانیان مقیم ، دانشجویان سفیر و کارکنان نمایندگیهای جمهوری اسلامی ایران در یونان و خانواده های آنان در سالن خلیج فارس رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در آتن از روز پنجشنبه پنجم محرم آغاز گردید.

اخبار مهم
ایران و یونان از ژرفای تاریخ تا امروز – جلوه هایی از فرهنگ ، هنر و سینمای ایران
رایزنی فرهنگی سفارت ج.ا.ایران در آتن با همکاری شهرداری و کتابخانه عمومی شهر خانیا مرکز جزیره کرت ، مجموعه ای از برنامه های مختلف فرهنگی را بمدت سه روز برای ساکنان این جزیره برگزار کرد.
 ١٦:٢٥ - سه شنبه ٢٣ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کنفرانس " همبستگی با مبارزات ملت فلسطین " به مناسبت روز جهانی قدس در آتن
اخبار فعالیت های رایزنی فرهنگی ایران در یونان
#دیدار
برنامه های ویژه کودک و نوجوان در دستور کار رایزنی فرهنگی ایران در یونان قرار گرفت
رایزن فرهنگی کشورمان صبح روز گذشته با حضور در بنیاد "خاجیکریاکیو" با خانم "کاچیلیری" رئیس این مجموعه دیدار و در خصوص همکاری های فرهنگی مشترک بین این نمایندگی و بنیاد مذکور بحث و تبادل نظر کرد.
 ١١:٣٧ - دوشنبه ١٨ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#ایران #یونان #فیلم_های_کوتاه
روزهای سینمای ایران در شهر پتولِماییداس یونان
رایزنی فرهنگی سفارت ج.ا.ایران در آتن با همکاری مرکز سینمایی شهر پتولِماییداس واقع در شمال یونان موفق به برگزاری روزهای فیلم وسینمای ایرانی در این شهر گردید.
 ١٦:٤١ - سه شنبه ١٢ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#ایران #فیلم_کوتاه #آتن
سینمای ایران امروز از موفق ترین سینماهای دنیاست
به همت رایزنی فرهنگی سفارت ج.ا.ایران در آتن و با مشارکت مرکز فرهنگی "ذروسیاس" برنامه ای با محوریت فیلم های ایرانی و با عنوان"شبی با فیلم های کوتاه ایرانی" دراین مرکز فرهنگی در آتن برگزار گردید. این فستیوال عصر روز دوشنبه 4 آذر ماه سال جاری و با نمایش هفت فیلم کوتاه ایرانی که توسط این نمایندگی به زبان یونان زیر نویس شده اند برگزار گردید.
 ١٢:١٨ - چهارشنبه ٦ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#میلاد #آتن #پیامبر_اسلام(ص) #امام_صادق(ع)
برگزاری جشن میلاد فرخنده پیامبر رحمت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و ششمین امام معصوم رئیس مکتب تشیع حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت در آتن
شب گذشته مورخه 23 آبان 98 جشن با شکوهی به مناسبت میلاد خاتم انبیاء محمد مصطفی (ص) و ششمین ستاره تابناک امامت حضرت امام جعفر صادق (ع) در شهر آتن پایتخت یونان برگزار گردید.
 ١٤:٤٠ - جمعه ٢٤ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#دیدار
دیدار اساتید ایرانی با نویسنده، محقق و کشیش یونانی درآتن
اساتید ایرانی دکتر ابراهیم علیپور و دکتر علی اصغر ثنایی با حضور در کلیساس سنت نیکولائوس واقع در مرکز شهر آتن روز گذشته با " الکسند کاریتوغلو کشیش، نویسند و محقق یونانی دیدار و در مورد نحوه توسعه همکاری ها در زمینه الهیات و فلسفه را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.
 ١١:٠٩ - پنج شنبه ٩ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#دیدار
دیدار هیات اعزامی از مرکز تحقیقات علوم انسانی و اسلامی قم با رئیس بنیاد ملی تحقیقات یونان
هفته گذشته هیات اعزامی از دفتر تبلیغات اسلامی و مرکز تحقیقات علوم انسانی و اسلامی قم که به آتن سفر کرده بود با حضور در بنیاد ملی تحقیقات یونان با رئیس این مجموعه آقای دکتر قریقوریوو دیدار و در خصوص همکاری های علمی – فرهنگی این دو نهاد صحبت و تبادل نظر کردند.
 ١١:٠٤ - پنج شنبه ٩ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#دیدار
برگزاری مجالس سوگواری و عزاداری سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام و دومین امام معصوم حضرت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت خورشید تابناک طوس حضرت رضا (ع) در آتن
به مناسبت ایام 28 صفر سالروز رحلت جانسوز پیامبر رحمت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و سبط اکبر آن حضرت امام حسن مجتبی (ع) و همچنین سالروز شهادت عالم آل محمد حضرت امام رضا (ع) مجالس عزاداری و سوگواری در روزهای شنبه 4 و دوشنبه 6 آبان ماه 98 در شهر آتن پایتخت یونان بر پا گردید .
 ١٦:٣٩ - چهارشنبه ٨ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#دیدار
دیدار و گفتگوی هیات اعزامی از دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با رئیس دانشکده الهیات دانشگاه آتن
روز گذشته آقایان دکتر علیپور رئیس پژوهشکده فلسفه و علوم اسلامی و دکتر ثنایی عضو هیات علمی مرکز تحقیقات علوم انسانی و اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم که به آتن سفر کرده اند به همراه دکتر علی محمد حلمی رایزن فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در یونان با پروفسور آپستولوس نیکولاییدیس رئیس دانشکده الهیات دانشگاه آتن دیدار و گفتگو نمودند .
 ٢٠:٤٤ - شنبه ٤ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#اربعین
برگزاری مجالس عزاداری اربعین حسینی در آتن
شب اربعین حسینی ایرانیان مقیم ، دانشجویان ، سفیر و کارکنان نمایندگیهای جمهوری اسلامی ایران و خانواده های آنان با تجمع در سالن خلیج فارس رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در آتن و شرکت در مجلس سوگواری و عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران وفادارش اربعین شهادت امام حسین (ع) و شهدای کربلا را گرامی داشته و به نوحه خوانی و سینه زنی پرداختند.
 ١٦:٢٣ - جمعه ٣ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#دیدار
دیدار رسمی رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران با شهردار جزیره کرت یونان
دکتر علی محمد حلمی رایزن فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در یونان که برای برگزاری روزهای فرهنگی ایران در جزیره کرت به سر می برد با دعوت رسمی شهردار شهر خانیا (مرکز جزیره کرت) با جناب آقای پانایوتیس سیماندراکیس دیدار و در خصوص همکاری مشترک فرهنگی-هنری بحث و تبادل نظر کردند.
 ١٠:١٤ - پنج شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#ایران #یونان
ایران و یونان از ژرفای تاریخ تا امروز – جلوه هایی از فرهنگ ، هنر و سینمای ایران
رایزنی فرهنگی سفارت ج.ا.ایران در آتن با همکاری شهرداری و کتابخانه عمومی شهر خانیا مرکز جزیره کرت ، مجموعه ای از برنامه های مختلف فرهنگی را بمدت سه روز برای ساکنان این جزیره برگزار کرد.
 ١٦:١٨ - سه شنبه ٢٣ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
امضای تفاهمنامه همکاری‌های فرهنگی ـ هنری بین ایران و یونان
تفاهمنامه همکاری‌های دو جانبه فرهنگی ـ هنری به امضای محمد همدانی، رییس خانه انیمیشن ایران و واسیلیس کرامیتسانیس، رییس فستیوال بین‌المللی انیمیشن یونان رسید.
 ١٧:٠٦ - دوشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#زبان_فارسی #یونان
آغاز سال تحصیلی جدید آموزش زبان و ادبیات فارسی در یونان
سال تحصیلی 1398-1399 آموزش زبان و ادبیات فارسی توسط رایزنی فرهنگی سفارت ج.ا.ایران در آتن، با حضور 61 نفرداوطلب جدید فارسی آموز ، بصورت رسمی افتتاح گردید. مراسم افتتاحیه سال نو تحصیلی هرساله در انتهای ماه سپتامبر(اوایل مهر) در این نمایندگی برگزار می گردد.
 ١٠:٤٦ - سه شنبه ٩ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
رهبر کلیسای ارتدوکس یونان خواستار تداوم گفت‌وگوهای دینی با ایران شد
اخبار مهم فرهنگی هنری یونان-ایران
مروری بر توصیه‌های رهبرانقلاب به دانشجویان
آرمان‌گرایی در اخلاق و معنویت
توصیه به اخلاق و معنویت یکی از نکاتی است که رهبر انقلاب اسلامی همیشه در دیدار دانشجویان خطاب به جوانان می‌فرمایند. از نگاه ایشان جوانان باید در زمینه اخلاق و رسیدن به قله‌های معنوی آرمان‌گرا باشند.
 ١١:٤٧ - دوشنبه ١٨ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#گام_دوم_انقلاب
«آفت‌زُدایی از انقلاب» مأموریت جوانان در گام دوم
گفت‌وگوی تفصیلی با آیت‌الله مصباح یزدی پیرامون تبیینِ بیانیه گام دوم انقلاب
 ١٦:٤٦ - سه شنبه ١٢ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
«آیت الله مایک» کیست و نقشش در اغتشاشات اخیر چه بود؟
دولت ترامپ از طریق «مرکز مأموریت ایران» در سازمان «سی. آی. ای» به رهبری «آیت الله مایک» (مایکل دی آندریا) در اعتراض‌های چند روز اخیر ایران نقش بازی کرد. هدف آیت الله مایک تغییر رژیم ایران با کمک سازمان مجاهدین خلق و گروه‌های تجزیه طلب است.
 ١٨:٤٣ - جمعه ٨ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
توطئه بسیار خطرناکی توسط مردم نابود شد
رهبر انقلاب با تاکید بر اینکه لازم می‌دانم تکریم و تعظیم خود را به ملت ایران به مناسبت حرکت پُرشکوهی که این چند روز انجام دادند، تقدیم کنم فرمودند: توطئه بسیار خطرناکی توسط مردم نابود شد.
 ١٤:٣٨ - جمعه ٨ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
با شعار و طرح «ائتلاف امید» و «ابتکار صلح هرمز» به نیویورک می رویم/ با همه همسایگان دست رفاقت دراز می کنیم
با شعار و طرح «ائتلاف امید» و «ابتکار صلح هرمز» به نیویورک می رویم/ با همه همسایگان دست رفاقت دراز می کنیم و از خطاهای گذشته آنها نیز می گذریم/ شکاف ملتهای منطقه خواسته آمریکا و صهیونیسم است/ منطق ما، امنیت درون زا برای خلیج فارس و تنگه هرمز است/ با اقتدار نیروهای مسلح و ملت بزرگ، دشمن جرات تعدی به ایران اسلامی را نخواهد داشت/ تولیدگران، کارآفرینان و فناوران در خط مقدم مقابله با دشمنی ها هستند.
 ١٣:٣٦ - يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#ایران #فولکلور #لفکاذا
پنجاه و هفتمین فستیوال بین المللی فولکلور لفکاذا با حضور شرکت کنندگانی از ایران
پنجاه و هفتمین فستیوال بین المللی فولکلور لفکاذا با حضور گروه ایرانی موسیقی محلی "دیار" از شهر بوشهر در تاریخ 25 آگوست 2019 به کار خود پایان داد.
 ١٢:٠٦ - پنج شنبه ٧ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام به حجاج بیت‌الله الحرام
پیام مقام معظم رهبری به حجاج بیت الله الحرام
 ١٥:٠٧ - سه شنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#دیدار #رهبر_انقلاب
دیدار مدال‌آوران المپیادهای علمی و اعضای تیم ملی والیبال جوانان با رهبر انقلاب
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز چهارشنبه با جمعی از جوانان نخبه و صاحب مدال در المپیادهای علمیِ جهانی و همچنین اعضای تیم ملی والیبال جوانان کشور دیدار کردند.
 ١٥:١٧ - چهارشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
همایش «تحریم در تقابل با صلح جهانی، از نگاه ادیان»
همایش «تحریم در تقابل با صلح جهانی، از نگاه ادیان» با حضور رهبران و پیروان ادیان توحیدی ایران، بزرگان دینی و نخبگان علمی حوزه و دانشگاه در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد.
 ١٤:٣٠ - دوشنبه ٧ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
حمایت هفت‌ کشور اروپایی از سازوکار ویژه مالی اروپا و ایران
هم‌زمان با آغاز نشست کمیسیون مشترک برجام در وین، هفت‌کشور اتریش، بلژیک، فنلاند، هلند، اسلوانی، اسپانیا و سوئد با صدور بیانیه مشترکی از تلاش‌ها برای عملیاتی کردن سازوکار ویژه مالی اروپا و ایران موسوم به اینستکس در جهت متقاعد کردن ایران برای ادامه اجرای کامل تعهداتش در برجام حمایت کردند.
 ١٦:٥٥ - جمعه ٧ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار نخست‌وزیر ژاپن با رهبر انقلاب
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی صبح روز (پنج‌شنبه) در دیدار با آقای شینزو آبه نخست‌وزیر ژاپن و هیئت همراه تأکید کردند: جمهوری اسلامی ایران هیچ اعتمادی به آمریکا ندارد و تجربه‌ی تلخ مذاکرات قبلی با آمریکا در چارچوب برجام را به‌هیچ‌وجه تکرار نخواهد کرد زیرا هیچ ملت آزاده و عاقلی، مذاکره تحت فشار را نمیپذیرد.
 ١٣:٥٠ - جمعه ٢٤ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
بیانات مقام معظم رهبری در دیدار مسئولان نظام - هشتمین روز از ماه مبارک رمضان
بسم الله الرّحمن الرّحیم الحمد لله ربّ العالمین و الصّلاة و السّلام علی سیّدنا و نبیّنا ابی‌القاسم المصطفی محمّد و علی آله الاطیبین الاطهرین المنتجبین سیّما بقیّةالله فی الارضین.
 ٠٠:٥٤ - پنج شنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
نمایشگاه کتاب تهران سال 98 درمصلی برگزار می شود
سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از چهارم تا 14 اردیبهشت 98 در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می شود.
 ١٧:٠٢ - دوشنبه ٩ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری نشست تخصصی "اسکندر از منظر ایرانیان" در آتن
آرشیو فعالیت های رایزنی
#شهرداری #آتن #روزهای_فرهنگی_ایران
جشنواره فیلم و نمایشگاه فرهنگی-هنری ایران در آتن افتتاح گردید
جشنواره سینمایی و نمابشگاه فرهنگی - هنری ایران درمحل مرکز فرهنگی شهرداری *دورسیا* واقع در شرق شهر آتن که از تاریخ بیستم خرداد 98 افتتاح گردیدبه مدت یک هفته ادامه خواهد داشت .
 ١١:٥٦ - پنج شنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#روز_قدس #آتن
برگزاری کنفرانس " همبستگی با مبارزات ملت فلسطین " به مناسبت روز جهانی قدس در آتن
روز جهانی قدس با حضور نمایندگان احزاب سیاسی یونان،اندیشمندان و نمایندگان تشکل های مسمانان سنی و شیعه در شهر آتن برگزار گردید.
 ١٣:٢٥ - جمعه ١٠ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#دیدار
دیدار رایزن فرهنگی ج.ا. ایران در آتن با رئیس مجموعه فرهنگی "نیروئی"
دکتر حلمی رایزن فرهنگی کشورمان در آتن صبح دیروز با رئیس و معاون مرکز فرهنگی "نیروئی" در محل این نمایندگی دیدار و گفتگو کرد.
 ١٧:٢٩ - دوشنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#ایران #نوروز _1398 #لیوادیا
برگزاری کنسرت موسیقی سنتی ایرانی در شهر لیوادیا - یونان
روز چهارشنبه اول فروردین 1398 برنامه " هنر موسیقی اصیل و سنتی ایرانی " به همت رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران و مشارکت و حمایت مرکز فرهنگی و شهرداری شهر لیوادیا یونان با حضور جمع زیادی از یونانیان علاقمند به فرهنگ و موسیقی ایرانی برگزار گردید .
 ١٦:١٠ - جمعه ١٦ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#نوروز #آتن #1398
استقبال درخشان یونانیان از موسیقی ایرانی درجشن نوروز در آتن
به مناسبت نوروز وآغاز سال نو ایرانی و میلاد فرخنده پیشوای پرهیزکاران و تجسم عدالت حضرت علی ابن ابی طالب (ع) گروه موسیقی " همنوازان تاج " برنامه موسیقی اصیل وسنتی ایرانی در مجلل ترین سالن قصر موسیقی آتن در روز 27 اسفند ماه 1397 اجرا شد .
 ٢٣:٥٣ - شنبه ٣ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
#یونان #سینما
جشنواره فیلم‌های سینمایی ایران در جزیره کرت یونان برگزار شد
رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در یونان با همکاری مرکز فرهنگی – سینمایی شهرداری شهر "رِثیمنو" کرت فستیوال فیلم های سینمایی ایرانی را در این جزیره برگزار کردند.
 ١٥:٢٢ - پنج شنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
#نمایشگاه #عکس #آتن
افتتاح نمایشگاه پرتره اقوام معماری و ایرانشناسی در آتن
در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران نمایشگاه پروتره اقوام ، معماری و ایرانشناسی با بیش از 95 قطعه عکس و نقاشی از هنرمندان ایرانی در روز چهارشنبه سوم بهمن ماه در سالن مرکز فرهنگی ماتالاس در مرکز شهر آتن پایتخت یونان گشایش یافت .
 ١٠:٣٣ - سه شنبه ٩ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
#جشن #میلاد #رسول_اکرم
جشن میلاد فرخنده پیامبر اخلاق محمد مصطفی (ص) و فرزند معصومش امام جعفر صادق (ع) در آتن برگزار گردید
جشن با شکوه میلاد پیامبر رحمت و مهربانی و رئیس مکتب تشیع امام جعفر صادق (ع) با حضور مومنان در شهر آتن برگزار گردید.
 ١١:٠٧ - سه شنبه ٦ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیوندها

 

 

 

 

 

آموزش

 

صفحه نخست|ايران|زبان و ادبيات فارسی|سوالات متداول|پرسش و پاسخ